Internetowo obserwuję strajk nauczycieli w Polsce. Muszę przyznać, że czuję się nieco wycofana jeśli chodzi o Polską edukację. Ja uczyłam się zupełnie innym systemem, nie rozumiem gimnazjów, informację o ponownym wdrożeniu ośmioletniej szkoły podstawowej przyjęłam jako pozytywną, wspominając z sentymentem moją własną ośmioletnią podstawówką. Dzieci w polskiej szkole nie mam, mój ulubiony...
04/15/2019
Bo babcia klozetowa ma gorzej
15kwiecień
