Nigdy nie ma tak, żeby jakoś nie było. Do napisania tego posta zainspirowała mnie czytelniczka Aldonna, która zostawiła komentarz pod poprzednim wpisem. Kiedy napisałam, że nikt nikogo do pracy w handlu nie zmusza ona odpowiedziała, że większość ludzi nie ma wyboru. Nie, nie tylko ‘niektórzy’ nie mają wyboru ale ‘większość’. Jako statystyk chciałabym wiedzieć czy większość w Polsce? Na...
06/03/2019
Masz wybór – zawsze!
03czerwiec
