Bardzo Wam dziękuję za wspaniałą dyskusję pod poprzednim postem. Nawet nie wiecie, ile taka wymiana komentarzy sprawia mi radości! Mam jeszcze jeden taki temat, zagwozdkę odnośnie ‘jak postąpić będąc świadkiem trudnej sytuacji’ ale o tym kiedy indziej. Dzisiaj zgodnie z obietnicą kolejny post z cyklu ‘Angielska szkoła’. Jedzenie to taki kontrowersyjny temat...
02/09/2020
Angielska szkoła – jedzenie
09luty
