Archiwum05/18/2020

Wybierz sobie kraj i tam siedź

Pod postem o syndromie sztokholmskim (klik), gdzie opisałam jak rządy w UK i Polsce odmiennie traktują obywateli w obliczu pandemii pewien anonim (jakżeby inaczej) nazwał mnie hipokrytką, bo w komentarzach napisałam, że być może na starość wrócę do Świnoujścia, albo zamieszkam w Ahlbecku (czyli zaraz za niemiecką granicą) bo podobają mi się Niemcy. Jak to tak, opuszczę tą cudowną Anglię? ...