Archiwum05/02/2022

Uszytki – 20

Jak tam Majówka? U mnie dużo szycia, bo kończę szyć kieckę dla siebie, chociaż nie jestem jeszcze pewna czy ją ubiorę. Za to małe Pimposhki już są ubrane od stóp do głów. Dzisiaj chcę Wam pokazać elfickie sukienki. Otóż wpadłam na pomysł, że uszyję nam sukienki na nadchodzącą rodzinną imprezę (dla przypomnienia są to złote gody – 50+1 – teściów). Zaczęłam szukać w Internecie wzoru i...