Archiwum06/27/2022

Uszytki – 22

Dawno nie było uszytków.  Muszę się Wam trochę pożalić, że jak Viking wrócił z naprawy to podziałał tylko trochę i swoją sukienkę imprezową szyłam znowu z wariującym pedałem. Skontaktowałam się ponownie z serwisem, poprosili, aby wysłać im filmik jak pedał wariuje. Myślałam, że będzie trudno ale wystarczyło jedno ujęcie. Wysłałam filmik mailem i w odpowiedzi przysłali mi nowy pedał. Teraz...