Archiwum07/11/2022

Bogatym być…

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie temat bogactwa. Otóż odkąd kupiliśmy DAD poczułam się bogata. I nie. Nie chodzi mi o to, że w DAD mieszka mój osobisty, fajny mąż, że jest dwójka zdrowiutkich i niegłupich dzieci, że ja jestem zdrowa, mam fajną pracę a moi rodzice są na chodzie. Nie. Chodzi mi o kasę, stan posiadania, twardą gotówę, aktywa, pasywa, nieruchomości, ruchomości itd. No bo co to...