Archiwum01/22/2024

Najfajniejszy sklep na Świecie

Być może ktoś zauważył, że wpisy w styczniu są publikowane zgodnie z grudniową zapowiedzią i dzisiaj miało być o hotelach. Pomyślałam sobie jednak, że zarówno mnie jak i Wam należy się pozytywny oddech po ostatnim wpisie i dyskusji pod nim. Dlatego dzisiaj napiszę Wam o najfajniejszym sklepie na świecie. I myślę, że mało kto się ze mną nie zgodzi :).  Ten sklep istnieje w moim mieście od...