Archiwumsierpień 2024

Jeszcze jestem na Urlopie

Jutro do pracy, ale dziś jeszcze jestem na urlopie.

Zgodnie z obietnicą wracam za tydzień. I napiszę Wam o bardzo fajnym weselu, na którym się ostatnio bawiliśmy, oczywiście w komplecie z sukienką, którą na tą okazję uszyłam. Do przeczytania 2 września! 🙂

Remontowo (PO)

Ale najpierw o czymś innym. Jesteśmy już na bardzo zasłużonym urlopie. Dziewczynki są jeszcze w Karpaczu, więc jesteśmy w domu sami. Nie pamiętam kiedy byłam ostatni raz sama w moim rodzinnym domu. Tak naprawdę to chyba nigdy, na serio! Ponieważ podróżowaliśmy sami to wybraliśmy trasę przez Berlin.  Tak wygląda człowiek o wschodzie słońca (5:30) na lotnisku w Birmingham.  A tak wygląda...

Remontowo (w trakcie)

Miałam dziś w sumie pisać o czymś innym, ale remont totalnie nas w ostatnim tygodniu skonsumował. Poza tym, rzadko pojawiają się u mnie wątki remontowe więc korzystam. Mój chrześniak podsumował, że mamy ‘urlop po polsku’ czyli po pracy remont i niewiele się pomylił.  Kiedy piszę te słowa, jest niedziela rano. Nasza ostatnia szansa aby pospać trochę dłużej ale obudził nas...