Archiwum01/14/2019

Miał być post

Miałam dziś pisać kolejnego posta. Łatwego i przyjemnego, o moim ulubionym sklepie z bielizną w Londynie. Ale to co się stało w Polsce…. wybaczcie ale łatwe i przyjemne słowa nie mają dziś najmniejszego sensu.
Jest mi straszliwie smutno…. straszliwie… 🙁