Dzisiejszy post jest sponsorowany przez Agatę, która zostawiła komentarz pod poprzednim wpisem. Już dawno miałam coś takiego na liście postów do napisania i myślę, że nadarzyła się dobra okazja. Był sobie kiedyś taki profesor ekonomii, który nazywał się Thomas Schelling. Ekonomistom z pewnością będzie się on kojarzył z teorią gier ale ja chciałam dzisiaj przypomnieć jego nieco mniej znaną...
03/16/2020
Egonomia
16marzec
