Jak wiecie jestem ogromną fanką Termisia, którego ponad cztery lata temu dostałam od mojej mamy. Od tego czasu mój Termiś niemal codziennie, i to po kilka razy furczy na blacie! O tym dlaczego Termiś jest taki fajny pisałam już tutaj (klik, wpis sprzed 4 lat!!!). Model, który kupiła mi mama to TM5. Niestety, od tego ciągłego użytkowania trochę podupadł na zdrowiu. W zeszłym roku wysłałam go na...
03/30/2020
Thermomix TM6 – czy warto?
30marzec
