Kiedy piszę o sprawach polskich część czytelników zarzuca mi, że nie czytam tego co trzeba, a przede wszystkim, że czytam ten ‘niemiecki’ onet. Kiedy pojawiają się propozycje alternatywy dla onetu to jest to ‘w Sieci’ albo ‘Niezależna.pl’. Dzisiaj chciałam napisać o tym, dlaczego unikam tych alternatyw. Niczego bardziej nie chcę, i piszę to z pełną...
07/06/2020
Dlaczego unikam prawicowej prasy
06lipiec
