Archiwum07/13/2020

Uszytki 3

Ten wpis dedykuję Ingwen, z którą mija nam 10 rocznica czytelnictwa i komentowania. A poza tym dzisiaj to jest taki post na pocieszenie. To już trzeci wpis na blogu pokazujący moje uszytki i tak się składa, że mam trzy nowe. A dokładnie trzy sukienki! Piękną letnią mieszankę lnu i bawełny, żółtą w kropki kupiłam w sklepie popcouture.pl (klik). Jakiś czas temu rodzice wysłali mi wielką paczkę w...