Mam do Was prośbę. Jeśli ktoś przeoczył piątkowy post z zeszłego tygodnia (klik) to proszę zajrzyjcie i skomentujcie bo naprawdę chciałabym wiedzieć, czy to tylko moje wrażenia, czy może je podzielacie. A dzisiaj zgodnie z obietnicą napiszę Wam więcej o naszych kompletach podróżnych: Doprawdy zamiana ‘starej’ maszyny na ‘nową’ to był strzał w dziesiątkę bo już widać, że...
09/14/2020
Uszytki 5
14wrzesień
