Archiwum09/14/2020

Uszytki 5

Mam do Was prośbę. Jeśli ktoś przeoczył piątkowy post z zeszłego tygodnia (klik) to proszę zajrzyjcie i skomentujcie bo naprawdę chciałabym wiedzieć, czy to tylko moje wrażenia, czy może je podzielacie.    A dzisiaj zgodnie z obietnicą napiszę Wam więcej o naszych kompletach podróżnych:     Doprawdy zamiana ‘starej’ maszyny na ‘nową’ to był strzał w dziesiątkę bo już widać, że...