Archiwum09/21/2020

A kto powiedział, że kobieta ma zarabiać mniej?

Bardzo dziękuję Wam za komentarze pod postem na temat sklepowych wystaw. Z całą pewnością zaplanuję sobie wycieczkę do Wrocławia jak skończy się pandemia. A dzisiaj zupełnie z innej beczki. *** Pewna poczytna blogerka napisała jakiś czas temu wpis o PRAWDZIWYCH problemach polskiej rodziny. Wpis miał być manifestem dla rządzących za co tak naprawdę powinni się wziąć jeśli chcą rozwiązać problemy...