Po ostatnich wpisach myślę, że nadszedł czas na post terapeutyczny. Nie zliczę ile razy dostałam od Was komentarze ‘Szkoda, że już nie robisz na drutach’. No to dzisiaj mam dla Was wpis wyłącznie włóczkowy :). Otóż we wrześniu małe Pimposhki ponownie zaczęły zajęcia z tańca. W ramach nowej rzeczywistości tańce odbywają się w mocno wietrzonej sali więc powstała potrzeba jakiegoś ciepłego...
11/02/2020
Wydziergane!
02listopad
