Muszę bo inaczej się uduszę. Odpuściłam to sobie w zeszłym tygodniu, nie chciałam nikogo dołować ale w tym tygodniu już nie dam rady. No nie mogę po prostu patrzeć na to co się robi w Polsce w sprawie pandemii. Nie mogę słuchać tych bzdur jakie wygadują premier czy minister zdrowia. W Polsce obecnie manipuluje się nie tylko statystyką ale również logiką (nie sądziłam, że to w ogóle jest możliwe)...
11/23/2020
Polska pandemia
23listopad
