Naprawdę mam już dość tego Stycznia!!! W tym roku jest skandalicznie długi ;). Na przekór szarej i smutnej rzeczywistości postanowiłam kontynuować wątek osiędbania. Kiedyś chodziło mi głowie stworzenie cyklu typu ‘Pimposhka poleca’ ale nigdy nic z tego nie wyszło. Dzisiaj właśnie chcę napisać o rzeczach, które lubię, o kosmetykach, gadżetach i codziennych umilaczach, związanych z...
01/25/2021
Jeszcze trochę o osiędbaniu
25styczeń
