Archiwum03/22/2021

Jak wygląda trzecia fala

Jeśli liczyliście na wpis łatwy i przyjemny do porannej kawki to niestety muszę Was rozczarować. Dzisiaj jestem stanowcza, tendencyjna, subiektywna i wkurzona. Wpis jest dedykowany osobom mieszkającym w Polsce. Jeśli ktoś nie chce już czytać o pandemii albo ma serdecznie dość słowa na k(orona) to bardzo proszę dziś nie czytać, nie obrażę się. Jeśli jednak macie odwagę to zachęcam do czytania, bo...