Pokorona daje mi się we znaki. Niby koronę przeszłam bezobjawowo a od trzech tygodni choruję. Żeby mieć jelitówkę dwa razy w ciągu tygodnia? Na szczęście udało mi się dotrzeć do Polski razem z małymi Pimposhkami. W tym tygodniu więc odpoczywamy i cieszymy się rodzinnym czasem.
Do napisania!
02/21/2022
Przerwa urlopowa
21luty
