Miałam Wam dzisiaj napisać kolejnego długiego posta z rozkminkami, ale się nie wyrobiłam. Zamiast tego pokażę Wam dzisiaj Pimposhkę młodszą. Myślę, że nikt się nie obrazi. We wrześniu 2020 uszyłam starszej Pimposhce ogrodniczki na tzw. leśną szkołę. Można je obejrzeć tutaj (klik). Ogrodniczki super się w takich akcjach sprawdzają. Nawet Panie w sekretariacie (wiadomo, najważniejsze osoby w...
02/14/2022
Uszytki -18
14luty
