Już za kilka dni Walentynki* to dzisiaj kilka słów o miłości. Otóż zawsze kiedy jestem w domu udaje mi się wpaść na Panią M. Pani M. ma syna, jedynaka, w moim wieku. No i kiedy się pytam co tam u K. to zawsze słyszę, że wszystko fajnie tylko singiel ‘do cholery’. K. jest informatykiem, pracuje za naszą południową granicą. Niebrzydki, wykształcony, kasę ma, nie jest społecznym odludkiem...
02/11/2019
Miłości też trzeba się nauczyć
11luty
