Archiwum02/18/2019

Poród naturalny czy cesarka?

Ha to wcale nie będzie taki post o jakim myślicie. Otóż będziemy mieli kolejnego dzidziusia!  W rodzinie ;). Moja szwagierka jest w ciąży, Haroldo będzie miał brata/siostrę a małe Pimposhki będą mieć nowego kuzyna/kuzynkę. W okolicach lipca. Między starszą P. a Haroldem są zaledwie trzy miesiące różnicy więc szwagierka i ja niejako razem byłyśmy w pierwszej ciąży. Haroldo urodził się przez...