Archiwum04/13/2020

Syndrom sztokholmski

Wybaczcie tak późną publikację wpisu dzisiaj ale tematyka jakoś w ogóle nie pasowała mi do porannej kawy. Raczej do wieczornego kieliszka wina. Odpowiadając na komentarze z rana, nie miałam zamiaru budować napięcia niczym Hitchcock ;). Otóż skończyły mi się chwilowo pomysły na lekkie tematycznie wpisy.  Na świecie krąży zaraza. Nikt nie ma pojęcia jak sobie poradzić ze społecznymi skutkami...

Dzień dobry :)

Dzień dobry! I jak tam świętowanie? Mam nadzieje, że miło spędzacie czas :).
Dzisiejszy wpis wyszedł mi bardzo niecenzuralny dlatego zapraszam na lekturę po 22:00 czasu polskiego. Spożycie jakiegoś trunku przed spożyciem wpisu zalecane…