Archiwum04/20/2020

Trzy książki

Gdzieś w sieci znalazłam takiego mema: I fakt, coś w tym jest :). Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas podchodzi do obecnej sytuacji inaczej. Niektórzy mają ambitne plany, inni po prostu chcą to jakoś przetrwać. Ja jestem gdzieś po środku. Mamy małe dzieci więc ambitnych planów nie ma sensu robić, skończyłoby się to tylko frustracją. Niemniej jednak nie byłabym sobą gdybym jakoś pozytywnie tej...