Tak jak obiecałam dzisiaj kolejne uszytki i nieco więcej cyklamenu. Jak już pisałam, uszyłam małym Pimposhkom stroje do szkoły tańca. Kolory szkoły to właśnie cyklamen i czarny. Jednym z pierwszych projektów uszytych na mojej nowej maszynie (na Vikingu, nie na overlocku) były torbo-plecaki. Niestety mam tylko zdjęcia jednej torby bo druga została w szkole: Robiłam zupełnie na czuja, biorąc...
01/24/2022
Uszytki – 17 i coverlock
24styczeń
