Pokorona daje mi się we znaki. Niby koronę przeszłam bezobjawowo a od trzech tygodni choruję. Żeby mieć jelitówkę dwa razy w ciągu tygodnia? Na szczęście udało mi się dotrzeć do Polski razem z małymi Pimposhkami. W tym tygodniu więc odpoczywamy i cieszymy się rodzinnym czasem.
Do napisania!
Uszytki -18
Miałam Wam dzisiaj napisać kolejnego długiego posta z rozkminkami, ale się nie wyrobiłam. Zamiast tego pokażę Wam dzisiaj Pimposhkę młodszą. Myślę, że nikt się nie obrazi. We wrześniu 2020 uszyłam starszej Pimposhce ogrodniczki na tzw. leśną szkołę. Można je obejrzeć tutaj (klik). Ogrodniczki super się w takich akcjach sprawdzają. Nawet Panie w sekretariacie (wiadomo, najważniejsze osoby w...
Co to się porobiło
jesteś workiem gnijącej biomasy twoja zawartość czaszki jest bezużyteczna więc idź i stań w kolejce po następną dawkę. Dwie pierwsze dla zmyłki nie maja wpływu na twój amebiczny organizm trzecia zaś pomoże ci lekko przechorować a jeśli nie to lekko umrzeć miałem rację to sami płaskoziemcy ja wolę mieć po zaszczepieniu w organizmie przeciwciała, niż w mózgu placebo jak ci płazkoziemcy ożenię...
