Jest marzec, wtorek, 8 rano. Siedzę w mojej ulubionej piekarnio-kawiarni w Oxfodzie na przeciwko głównego budynku administracyjnego uniwersytetu. Przed pandemią byłam tu częstym gościem, dzisiaj to moja pierwsza wizyta od dwóch lat. W menu co prawda nie mają już moich ulubionych naleśników z kukurydzą ale zapiekane jajka też są dobre i bardzo świeże. Jest prawie normalnie. Nie planowałam takiej...
03/01/2022
Będzie fajnie!
01marzec
