Ostatnio bardzo dużo czasu spędziłam szyjąc. To pewnie jakaś forma terapii i odreagowania. Mam co pokazywać, ale nie wszystko mam jeszcze obfotografowane. Najważniejszym uszytkiem ostatnich tygodni są ogrodniczki dla mnie (choć starsza P. doczekała się też takich samych zielonych ogrodniczek jak ma młodsza P.). Potrzebuję ich aby realizować moje dalekosiężne plany remontowe. Oto ogrodniczki...
03/21/2022
Uszytki -19
21marzec
