Za nami kolejny pracowity weekend. Ośmielę się napisać, że trochę tęsknię za pandemicznymi weekendami kiedy nic się nie działo i nie było ani gdzie iść ani co robić. Teraz ciągle coś, a człowiek chciałby zaszyć się w domu. Pogodę mamy cudowną, już nawet nie wiosenną a letnią, więc aż chce się coś robić w domu i na obejściu. Ogrodniczki są od kilku weekendów w akcji. Zabraliśmy się wreszcie za...
03/28/2022
Urządzamy – pakamera (prolog)
28marzec
