Archiwum04/25/2022

Ostatnie dwa tygodnie

Dzisiaj wracamy do rzeczywistości po dwóch tygodniach szkolnych wiosennych ferii. Nie wzięliśmy aż tyle wolnego, ale obiecaliśmy sobie, że postaramy się spędzić jak najwięcej czasu z dzieciakami. Na początek trafiły jednak na dwa dni do klubiku wakacyjnego, który znajduje się w ich dawnym przedszkolu. Bardzo nam to pasuje bo jest blisko domu, dziewczyny znają opiekunki i często spotykają się...