Archiwum08/02/2021

Pakowanie

Wybaczcie, że tak jakoś nie popisuję się specjalnie obecnością na blogu ale jak się domyślacie mamy bardzo intensywny czas. Tak jak napisałam w środę, kupująca nam trochę namieszała szyki ale już jest dobrze, mamy nową datę i nowy plan, który też jest niezły. Mój horoskop na sierpień mówi, że mam być elastyczna więc jestem ;). W całej tej sytuacji mamy całkiem nieźle. Dzieci są u dziadków a my...