Archiwum08/30/2021

Bye bye MAD część 6 i ostatnia

 Na dobre pożegnaliśmy MAD. Kolejne posty związane ze zmianą domu będą się już pojawiały w serii ‘Urządzamy’ 🙂 PRZEPROWADZKA   Powrót z Polski wyglądał następująco. Wylądowaliśmy w sobotę wieczorem, spaliśmy w hotelu na lotnisku. W niedzielę rano w drodze do domu zostawiliśmy Pimposhki u dziadków. Cały poniedziałek kończyliśmy pakowanie MAD a wieczorem wybraliśmy się do na kolację...