Miałam robić sobie blogową przerwę ale tym muszę się z Wami podzielić bo jak powiedziała moja mama ‘będziesz miała temat na bloga’. Jesteśmy na wywczasie, agroturystyka koło Łobza (to zresztą też temat na inny wpis bo mieszkamy u bardzo ekscentrycznej osoby). Zaraz wracamy do domu co znaczy, że musieliśmy z Jonem zrobić sobie test na koronę. Po przeszukaniu internetów wyszło nam, że najbliżej...
08/19/2021
To jest temat na bloga czyli test na koronę
19sierpień
