Archiwum11/01/2021

Uszytki – 15

Cieszę się, że jest już listopad. Październik był taki sobie, za mało życia w życiu, tylko praca i obowiązki i spełnianie oczekiwań innych. A DAD dał mi najbardziej w kość. W tym miesiącu mam zamiar odpocząć, skupić się na sobie i swoich potrzebach a przede wszystkim w sprawach DAD nie mam zamiaru kiwnąć nawet palcem.  Ostatni wpis z serii uszytki ukazał na początku lipca. Nic dziwnego, że...