Ostatni wpis w tym roku dedykuję DAD. Mieszkamy tu już troszkę ponad trzy miesiące. Wróć. Tylko trzy miesiące? Mam wrażenie, jakbyśmy mieszkali tu o wiele, wiele dłużej. No to teraz widzę dlaczego pod koniec października byłam taka zmęczona skoro w ciągu dwóch miesięcy aż tyle zrobiliśmy (w listopadzie nie zrobiliśmy nic). Mamy bardzo rozbudowane plany na przyszły rok. Będą metamorfozy nisko i...
11/29/2021
Urządzamy – DAD AD 2021
29listopad
