Nie ma mnie

Kochani dzisiaj wpisu nie będzie bo niespodziewanie jestem od czwartku w szpitalu. Już wracam do zdrowia i jak będę w domu to wszystko Wam napiszę także spodziewajcie się wpisu w drugiej części tygodnia.

Wasza Pimposhka 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
5 lat temu

Zdrowia życzę.

5 lat temu

Szybko wracaj do zdrowia!

5 lat temu

Dużo zdrowia! Mam nadzieję, że wszystko już w porządku, trzymaj się!

in.
5 lat temu

ojej, zdrowiej szybko!

5 lat temu

Życzę zdrowia, bo ono jest najważniejsze!

5 lat temu

Zdrowiej i wracaj , bo nudno!

5 lat temu

Wszystkiego najzdrowszego!

5 lat temu

Szybkiego powrotu do zdrowia !!

5 lat temu

Trzymaj się zdrowo!

5 lat temu

Zdrowia i …zdrowia

5 lat temu

Zdrowia i …zdrowia

5 lat temu

A to ci news! szybko wracaj do zdrowia, trzymaj się! my tu czekamy…

5 lat temu

Zdróweczka w takim razie życzę.

5 lat temu

Wracaj szybko do domu, dziewczynek, męża i… do nas;-)

5 lat temu

Zdrówka!

5 lat temu

Zdrówka! Post nie zając – nie ucieknie.

5 lat temu

Zdrowia!!!

5 lat temu

Zdrowia, zdrowia :*

5 lat temu

Zdrowia życzę.

5 lat temu

Zdrowia!

5 lat temu

Zdrowia!

5 lat temu

Szybkiego powrotu do zdrowia Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do dawnej formy

5 lat temu

Jejku, zdrowiej, zdrowiej. Jak wpisu nie bedzie to nie ma tragedii. Zdrowie ważniejsze.

By Pimposhka
0
Would love your thoughts, please comment.x